Loading...

قیچی شاخه زن برگر مدل ۴۲۰۰

قیچی شاخه زن برگر 4200 ساخت آلمان

تاريخچه شرکت

شركت برگر يکي از شرکت هاي آلماني پيشرو در زمينه ابزار آلات دستي باغباني است. اين شرکت در سال ۱۹۱۸ توسط آقاي جوليوس برگر (Julius Berger) در شهر ووپرتال آلمان تاسيس گرديد. به واسطه شهرت و اعتباري که اين شرکت در طي ۹۰ سال تجربه کار خود در زمينه ريخته گري، پرس، قالب گيري، تراش، سايش، سخت کردن و مقاوم سازي فلزات، مونتاژ و اتصال اجزاء به يکديگر کسب نموده است، بسياري از محصولات خود را تحت برندهاي ديگر توليد مي کند.

دسته بندي محصولات

شرکت برگر محصولات خود را در زمينه پرورش گل و ميوه، جنگل و مراتع و فضاي سبز و در قالب گروه هاي زير توليد و عرضه مي کند:

قيچي هاي باغباني

قيچي هاي چمن زن

قيچي هاي پشم چين

قيچي هاي هرس

قيچي ها شمشادزن

اره هاي باغباني

دسته هاي تلسکوپي

چاقوهاي باغباني

اکنون نسل چهارم خانواده برگر عهده دار هدايت شرکت اند. در طي سال ها کسب تجربه و دانش و نوآوري در حوزه ريخته گري و قالب سازي، استفاده از مواد اوليه باکيفيت و توجه به فاکتورهاي انساني (ارگونومي) در توليد ابزار هاي دستي باغباني اين شرکت موفق شده است علاوه بر دريافت جوايز و استانداردهاي گوناگون، بيش از ۶۰% از توليدات خود را به خارج از کشور آلمان صادر نمايد و در اين زمينه يکي از شرکت هاي برتر آلمان باشد.

از قیچی های شاخه زن برای هرس شاخ و برگ درختان نسبتا بلند استفاده می شود. این قیچی ها عملیات هرس در ارتفاع زیاد را آسان نموده و به راحتی می توان شاخ و برگ درختان در ارتفاع زیاد را هرس نمود؛ قیچی شاخه زن نیز مانند سایر قیچی های باغبانی شامل سه قسمت اصلی فک ثابت ؛ فک متغییر و دسته تشکیل شده است. همچنین در بعضی مدلها طراحی دسته ها به صورت تلسکوپی بوده که قابلیت تنظیم طول دسته ها به جهت هرس در ارتفاع بیشتر به باغبان می دهد.

قیچی شاخه زن برگر مدل ۴۲۰۰

مشخصات
کشور سازندهآلمان
وزن۹۵۵ گرم
طول  ۶۰۰ میلی متر
جنس تیغهفولاد 
جنس دسته آلومینیوم با روکش فوم پائین دسته
نظرات
    ارسال نظر

    پشتیبانی