Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
بذر گل آهار پر پر 1020

بذر گل آهار پر پر 1020

قیمت : 4,000تومان

رنگ الوان پا متوسط

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
وضعیت: موجود نیست به من اطلاع بده

بذر گل آهار پا متوسط الوان

گل آهار بخاطر داشتن گل های بسیار زیبا با رنگ های متنوع و گرم ، استفاده از آن در گلکاری خیلی مرسوم بوده و گونه های زیادی دارد که گیاهانی یکساله یا چندساله می باشند ولی معمولا گونه هایی که امروزه به عنوان گیاهان زینتی کاشته می شوند بصورت گیاه یکساله مورد استفاده قرار می گیرند. از گل های آهار میتوان برای کاشت در گلدان و یا حاشیه باغچه ها استفاده نمود. همچنین گل های آهار بصورت گل شاخه بریده نیز قابل استفاده می باشند.

نام بذر آهار
نام انگلیسی Zinnia
فرم پامتوسط – پرپر – پرگل – گل متوسط
رنگ الوان
ارتفاع متوسط
تعدادبذر درهرگرم -
زمان گل دهی 2-3ماه بعد از کاشت
زمان خزانه کاری اواخر زمستان
زمان نشاء کاری اواسط بهار
فواصل نشاء کاری 35*35 سانتیمتر

 

 نحوه کاشت بذر گل آهار 

برای کاشت بذر گل آهار در باغچه می بایست در اواسط تا اواخر بهار بعد از آماده سازی خاک تا عمق بیست سانتی متری ، در فواصل مناسب 15 الی 20 سانتیمتر بکارید. بستر کشت این گیاه باید از خاک سبک با زهکشی مناسب برخوردار باشد مخلوطی از خاک برگ  کوکوپیت و پرلیت مناسب است قبل از کاشت بذر بستر کشت را کمی مرطوب کرده و سپس بذر ها را در فواصل مناسب بکارید و بر روی آن مقدار کمی خاک برگ الک شده به ضخامت نیم سانتیمتر بپاشید در روزهای اولیه کاشت بذر ها بهتر است از روش غبار پاشی برای آبیاری استفاده نمایید . در اواخر اسفند اقدام به کاشت بذر ها در بستر کشت نمایید و سپس در اواسط بهار در هنگامی که  گیاهان 4 تا 6 برگی شدند می توانید گیاهان جوان را به فضای باز منتقل کرده و برای رشد بهتر گیاه در طول دوره رشد می توان از کود  دوره رشد مخصوص گیاهان زینتی استفاده کرد در هنگام گلدهی گیاه نیز می توان از کود گلدهی مخصوص گیاهان زینتی برای داشتن گلهای بهتر و بزرگتر استفاده کرد .

ارسال نظر

پشتیبانی