Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
بذر گل تاج خروس افشان زرد

بذر گل تاج خروس افشان زرد

قیمت : 3,000تومان

محتوی بسته 20 عددی بذر گل تاج خروس افشان زرد

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
وضعیت: موجود

بذر گل تاج خروس افشان پا متوسط الوان

تاج خروس گیاهی است از خانواده Amaranthaceae چهارکربنه و یکساله خشبی با ساقه های پایینی قرمز یا دارای نوار قرمز که تا انتهای ریشه اصلی تداوم دارد.

 

نام بذر گل تاج خروس افشان
نام انگلیسی Celosia
فرم  پا متوسط ، دم روباهی
رنگ الوان
ارتفاع متوسط
تعداد بذر در هرگرم ۱۰۰۰
زمان گل دهی -
زمان خزانه کاری اواسط بهار
زمان نشاء کاری اواخر بهار
فواصل نشاء کاری ۳۵*۳۵سانتی متر

 

نحوه کاشت بذر گل تاج خروس 

تاج خروس از آن دسته گلهایی است که بذر آن به راحتی قابل تکثیر است و یا کاشت یکساله آن در سالهای بعد نیز شاهد رویش گلهای جدیدی خواهید بود . برای کشت مستقیم باید تا اواسط بهار دست نگه دارید و سپس اقدام به کاشت بذر نمایید . ولی در صورتی که مایلید نسبت به تهیه نشا اقدام کنید لازم است ۶ تا ۸ هفته قبل از آخرین  یخبندان اقدام به کاشت بذر در سینی نشا و یا بستر کشت نمایید . برای بستر کشت می توانید از خاکی با زهکش مناسب استفاده کنید مخلوطی از پیت ماس کوکوپیت و پرلایت و یا خاک برگ خاک معمولی و شن نیز مناسب است . بستر کشت را تا جوانه زدن که حدودا  ۱۰ تا ۱۵ روز می باشد باید مرطوب نگه داشت برای حفظ رطوبت می توان از پوشش نایلونی کمک گرفت . در این مدت دمای محیط باید بین ۷۰ تا ۸۰ درجه فارنهایت باشد . بعد از جوانه زدن  پوشش را برداشته و به گیاه اجازه می دهیم از نور محیط استفاده کند  . بعد از دو تا ۴ برگی شدن گیاهان و رفع خطر سرمازدگی(دمای حداقل شب باید بیشتر ۵۵ در جه فارنهایت باشد ) کم کم گیاهان را به محیط بیرون منتقل کرده تا با دمای محیط بیرون ارتباط برقرار کنند از روز اول با ۴ ساعت بیرون ماندن گیاه در روز شروع کرده و سپس به تردیج مدت بیرون ماندن رو هر روز اضافه می کنیم تا بعد از یک هفته که قادر خواهند بود شب را در محیط بیرون سپری کنند . این گیاهان جوان آماده انتقال به محیط باغچه می باشند .

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

ویژه های کشتزار

 

******

****logo-samandehi

آمار

  • تعداد کالا: 731
  • بازدید امروز: 3556
  • بازدید دیروز: 2310
  • بازدید کل: 1720680

پشتیبانی