Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
قرص گاز سوز ساس

قرص گاز سوز ساس

قیمت : 12,000تومان

محتوی 1 بسته 4 عددی قرص گازسوز حشرات

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
وضعیت: موجود

 

قرص گاز سوز ساس - جی بی تی

روشی جدید ، موثر ، آسان و با صرفه 

معرفی: این قرص جهت مبارزه با آفات پنهان و یا مکان های که مبارزه به صورت محلول پاشی و ایجاد رطوبت میسر نمی باشد (مبارزه خشک) و یا اماکن غیر قابل دسترس بکار میرود.

موارد مصرف: بر علیه کلیه آفات پرنده ، خزنده و پنهان مانند : موریانه ، ساس ، بید ، سوسک ریز آشپزخانه ، سوسک چوبخوار ، جیرجیرک ، زنبور ، مورچه ، مار ، عقربها ، موشها و سایر حشرات در تمامی مکانها و ساختمان های اداری ، تجاری ، منازل ، پارکها ، هتلها ،کارخانجات ، کشتی ، بیمارستانها  و ... بکار میرود.

طریقه مصرف: از قرص گاز سوز میتوان  به صورت تنهایی استفاده کرد. اما برای نتیجه بهتر پیشنهاد میشود به صورت تکمیلی و پس از عملیات سمپاشی استفاده نمود. تعداد قرص لازم برای هر 5 متر مکعب 1 عدد قرص می باشد. پس از محاسبه تعداد لازم قرص را بر روی یک سطح غیر قابل اشتعال مانند زیر سیگاری به صورت ایستاده قرار داده  و با شعله کبریت لبه قرص را آتش میزنید. قرص گاز به آرامی و به مدت 30 دقیقه شروع به سوختن و گازدهی می نماید . پس از گذشت 10 الی 12 ساعت درب و پنجره را باز کرده تا تهویه بخوبی انجام پذیرد وپس از مدت 2 الی 3 ساعت میتوان از محل گاز داده شده استفاده نمود

احتیاطات:

قبل از مصرف حتما اطلاعات نحوه استفاده از محصول را که بر روی آن درج شده مطالعه نمایید

نظرات

    ارسال نظر

    پشتیبانی