Loading...

سم روغن ولک 6لیتری (volck)

6 لیتری
قیمت برای شما: 75,000تومان
افزودن به سبد

استفاده از این روغن در کشاورزی وسعت بیشتری یافته و قابلیت استفاده از آنها در تابستان و محلول پاشی برگی بدون صدمه زدن به گیاهان را بوجود آورده است استفاده از روغن در فصل رشد قابلیت آنها را درکنترل آفاتی همچون کنه تار عنکبوتی، مگس سفید و بسیاری دیگر از آفات را در طیف وسیع تری فراهم نموده است.


از مزایای روغن های ولک :

کم خطر بودن آن برای انسان و حشرات مفید می باشد بویژه حشراتی که دشمنان طبیعی آفات گیاهی محسوب می گردند،

این نکته بیانگر آن است که روغن ها نقش مهمی در کنترل بیولوژیکی و مدیریت تلفیقی آفات دارند سمیت آن در کمترین حد ممکن بوده و بسرعت در اثر تبخیر از بین می روند و باقی مانده کمی از خود به جا می گذارند.

خاصیت حشره کشی ولک با ایجاد قشر روغنی نازک غیر قابل نفوذروی بدن حشرات و نیز تخم آنها از طریق بستن منافظ تنفسی باعث خفه شدن تخم، لارو و حشره نابالغ حشرات و کنه ها می شود و به همین طریق باعث از بین رفتن حشرات بالغ نرم تن می گردد بنابراین جهت نتیجه مطلوب، سمپاشی باید بطور کامل باعث پوشاندن سطح بدن حشرات گردد.

ولک 9۲ قابل استفاده جهت کنترل کنه ها و حشره ها در مرحله تخم آفاتی همچون کنه تار عنکبوتی، کنه زرد شرقی، شپشک واوی، شپشک آرد آلود، پسیل ها، مگس سفید، شته ها، مینوز ها و سپردارها. این محصول قادر به از بین بردن سایر اشکال حشرات نابالع می باشد چنانچه محلول سطح بدن حشره را کاملا بپوشاند .

نام محصولنام آفتمیزان مصرف
زمستان و اوایل بهاراواخر بهار و تابستان
مرکباتکنه قرمز، کنه زرد شرقی، سپردارها، شپشکها، مینوز و مگس سفید (عسلک)۱.۵ تا۲ لیتر در ۱۰۰ لیتر آب۰.۵ تا ۰.۷۵ لیتر در ۱۰۰ لیتر آب
نظرات
    ارسال نظر

    پشتیبانی